DZIEŃ PAPIESKI PDF Drukuj Email
niedziela, 28 października 2018 13:23

W niedzielę, 14 października mieszkańcy Brynicy spotkali się w kościele, by uczcić DZIEŃ PAPIESKI.

Po Nabożeństwie różańcowym i tematycznej prezentacji wszyscy udali się na miejsce spotkań, zwane "farskim ogrodem". Tu czekały smakowite papieskie kremówki, wystawa różańców wykonanych przez dzieci oraz doroczny konkurs wiedzy o naszym Papieżu - Janie Pawle II. Do konkursu przystąpiły rodzinne delegacje, które otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Poprawiony: niedziela, 28 października 2018 13:53